Frank Long

Frank Long

Frank Long

Mesaj gönderen Frank Long »

Resim

KİŞİSEL BİLGİLER

Ad: Jesse
Soyad: Long

Doğum Tarihi (GG/AA/YYYY)
25/06/1996

Cinsiyetiniz
Erkek [ x ]
Kadın [ ]

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Vespucci Canals 5512 6-A
Telefon Numarası: 887766
E-Mail Adresii: [email protected]

FİZİKSEL YETERLİLİK

Fiziksel Özellikler

Boy: 1.95 Kilo: 94
Yağ Oranı: %8
Vücudunuzda dövme bulunuyor mu, bulunuyorsa nerede?: x

EĞİTİM

Eğitim Seviyesi

Lise [-]
Kolej [ x ]
Teknik Okul [ - ]
Ön Lisans [ - ]
Lisans [ ]
Master [ - ]

Detaylar

Okul Adı: Princeton University Princeton, NJ
Bulunma Süresi: 6
Okuduğu Bölüm: Social Sciences

İŞ TECRÜBELERİ

Çalışma Geçmişi

Şirket Adı: Anarchs İnşaat Lojistik
Pozisyon: Yönetici
Çalışma Süresi: 02.05.2016'dan 05.08.2020e kadar.
Ayrılma Sebebi: Polislik için çalışmalar

SAĞLIK KAYITLARI

Daha Önce Herhangi Bir Ameliyat Geçirdiniz mi? Geçirdiyseniz Yazın:
Hayır

Daha Önce Bir Kaza Geçirdiniz mi? Geçirdiyseniz Yazın:
Hayır

Herhangi bir hastalık veya Sakatlık Durumu Geçirdiniz mi? Geçirdiyseniz Yazın:
Hayır

Kalıtsal bir Hastalığınız Bulunuyor Mu? Bulunuyorsa Belirtin:
Hayır

Devam eden bir hastalığınız bulunuyor mu? Bulunuyorsa belirtin:
Hayır

SORULAR

SORULAR

Geçerli bir San Andreas ehliyetiniz bulunuyor mu?
Evet

Geçerli bir Federal Sivil Havacılık lisansınız bulunuyor mu?
Hayır

Geçerli bir silah satın alma, CCW lisansınız bulunuyor mu?
Hayır

USA'de çalışmak için izniniz var mı, geçerli belgeleriniz bulunuyor mu?
Evet

Irkınızı/kökenizi gösteren şıkkı işaretleyin.

Beyaz [ x ]
Siyah / Afro-American [ - ]
Hispanik / Latin [ - ]
Hint / Alaska Yerlisi [ - ]
Asyalı [ - ]
Hawaii Yerlisi / Pasifik Adalı [ - ]
Diğer [ - ]

EK SORULAR

Daha önce departmandan ihraç edildiniz mi?
Hayır

Son iki yıl içinde trafik cezası aldınız mı, aldıysanız sebepleri nelerdi? Aşağıya sıralayın.(Park cezalarını dahil değildir.)
Hayır

Daha önce uyuşturucu madde kullandınız mı? Kullandıysanız neler? Bu konu ile ilgili tedavi gördünüz mü?
Hayır

Daha önce herhangi bir suçtan hüküm giydiniz mi? Giydiyseniz neler?
Hayır

Daha önce orduda hizmet ettiniz mi? Hizmet ettiyseniz biriminizi ve hizmet numaranızı yazın.
Hayır

İngilizce dışında başka dil biliyor musunuz? Biliyorsanız aşağıya sıralayın.
İtalyanca, Japonca

ONAY

Gönder butonuna basarak gönderdiğim bütün bilgi ve eklediğim tüm belgelerin tamamen doğru olduğuna ve bilgim dahilinde
olduğunu onaylıyorum. Bilgi ve belgelerin doğru olmamasının ortaya çıkması durumunda diskalifiye edileceğimin hatta
hakkımda işlem başlatılabileceğinin farkındayım. Ayrıca LSPD işe alım takımının başvurumu onaylamamaları durumunda
bana bir sebep göstermek zorunda olmadıklarını biliyorum. Yukarıdaki bilgilerimin dahilinde başvurumu yaptığımı ONAYLIYORUM.

OOC Sorular

Ne zamandır roleplay yapıyorsunuz?
On seneyi aşkındır roleplay yapmaktayım çeşitli platformlarda roleplay yaptım.

Günlük olarak kaç saatinizi sunucuda geçiriyorsunuz ya da geçireceksiniz?
On iki saat düşünüyorum.

Daha önce oynadığınız sunucularda kolluk kuvveti rolleri yaptınız mı? Yaptıysanız forum adlarınız,
karakter adlarınız ve rütbeleriniz nelerdi?
Evet her türlü rütbede yaptım(ARMA III) Devran Kara, John J. Long
Memur 2 ve Memur 3 (SA:MP) Jesse Long

LSPD içinde rol yapan, referans olarak gösterebileceğiniz arkadaşlarınız bulunuyor mu?
-

Rol yapacağınız karakter hakkında en az 40 kelimelik özgeçmiş ve rol planınızı yazın.

Amerikada yolsuzluk olaylarının çoğunluğunun döndüğü Chicago'da gözlerini açar. Bir süre sonra baltimore'ye taşınırlar siyahilere ırkçı saldırılar ve bir çok düzenbazlığın içinde büyür. Bir süre sonra polislerle sohbet etmeye onlarla dertleşmeye ve bu sorunların kaynağı hakkında konuşmaya başlar. Ama anlar ki adalet polislerden ve savcılardan geçiyor. Bir gün polis olacağını bilmeden eğitim hayatına devam eder. Liseyi bitirdikten sonra poligona sık sık atış yapmaya gider. Lise bittiği için özgürlüğünü biraz eline almıştır on sekiz yaş güzel günler. Poligonda atış yaparken tanıştığı Stacy ile yakınlaşır ve iyi bir dostluk kurarlar. Buna göre yönlendirme alır ve polislik için temellerini atar. Onu güzel bir kariyer bekliyordu o nu Stacy destekliyordu. Arkasına aldığı ailesi ona güven veriyordu. İyi bir polis olarak görevini yapıp vatandaşların rahat uyumasını sağlamak için elinden geleni yapacaktı.

Sunucumuzda daha önce herhangi bir ceza aldınız mı? (Aldıysanız aşağıya ekleyin.)
-

OOC ONAY

LSPA'a başvurduğum süreçte doldurduğum IC/OOC tüm bilgilerin tarafımca doldurulduğunu herhangi bir ikinci kişiden yardım
almadığımı onaylıyorum. Aynı süreçte LSPD yetkililerinin hiçbir gerekçe başvurumu işleme almayacaklarını veya onaylamaya-
caklarını biliyor ve onaylıyorum. Sunucu kuralları kapsamında formu ve tüm soruları kendi irademle doldurdum. Gönder
butonuna basarak tüm bunları onayladığımın bilincindeyim.

Police Department
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: Frank Long

Mesaj gönderen Police Department »

Resim
———————————————————————————————————————————————

21/05/2021

Sayın Alice Greene,

Los Santos Şehrindeki Polis Memuru pozisyonuna başvurduğunuz için teşekkür ederiz. Los Santos'ta yaşayan, çalışan ve ziyaret edenlere kamu güvenliği hizmetleri sunma konusundaki ilginiz takdir edilmektedir.

Bu yanıt, iş başvuru formunuzun incelendiğini ve başvurunuzun gerekli şartları karşıladığını, işe alım sürecine devam edebileceğinizi bildirmektedir.

Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz bulunuyorsa, departmana gelerek ya da çevrimiçi yollar ile işe alım bürosu yetkili personeline ulaşabilirsiniz.

Başvurunuz için teşekkürlerimizi sunuyor, gerekli bilgilendirmelerin şahsınıza çevrimiçi yollarla ulaştırılacağını bildiriyoruz.
İşe Alım Birim Personeli
Makiah Lovett

Los Santos Polis Departmanı
Vespucci İstasyonu
İşe Alım Birimi

En son Anonymous tarafından Çrş Tem 21, 2021 6:50 am tarihinde darbelendi.